Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera


Wirtualna galeria projektów

 

Czas czytania: ~2 min


bT2uP3NUJFuDcZ0JESWKkn099j5FqU8aQWMNRPD8YDJUffy2dLOUI7IPK0OR_galeria-projektow.jpg

Miłośników architektury na światowym poziomie z pewnością zainteresuje nowa, wirtualna galeria pełna pięknych zdjęć i interesujących projektów.

Nowa, interaktywna galeria to zbiór kilkudziesięciu najciekawszych projektów, które zostały zrealizowane w ciągu ostatnich kilku lat w różnych krajach Europy i nie tylko. Wspólnym mianownikiem dla wszystkich zaprezentowanych realizacji są sufity podwieszane, które zostały w nich zastosowane. – To już kolejna edycja naszej internetowej galerii projektów. W obecnej wersji znajduje się wiele nowych realizacji, dodane zostały również przykłady z Polski. Nową galerię wyróżnia ponadto sporo udogodnień technicznych, które znacznie ułatwiają korzystanie z wirtualnego albumu – mówi Sylwia Rudnicka, kierownik wsparcia sprzedaży.

Proste wyszukiwanie projektów
- Przedstawione realizacje podzielone są według kilku kategorii: segment rynku (np. biura, służba zdrowia, transport, usługi, edukacja itp.), zastosowanie (np. sale konferencyjne, korytarze, biblioteki, sale lekcyjne, restauracje itp.) oraz kraj pochodzenia – wyjaśnia Sylwia Rudnicka. Korzystanie z kategorii zdecydowanie upraszcza znalezienie interesującego nas projektu. – Dodatkowo, możemy skorzystać z typowej wyszukiwarki, w której podaje się słowa kluczowe. Wpisując np. nazwę konkretnego produktu, znajdziemy wszystkie realizacje, w których zostało wykorzystane dane rozwiązanie. Możemy również wyszukać realizacje po nazwie architekta czy obiektu itp. – dodaje.

Czytelne i szczegółowe opisy realizacji
Pod każdym zdjęciem w galerii otwiera się rozbudowana i czytelna karta informacyjna obiektu. – Dowiadujemy się z niej tego, co znajduje się na konkretnej ilustracji, czyli m.in.: jaki to projekt? jakie zastosowano rozwiązanie Armstrong? kto jest autorem projektu? w jakim kraju go zrealizowano? kto go wykonał itp. Możemy obejrzeć także pozostałe fotografie dotyczące obiektu, które pojawiają się pod zdjęciem głównym w postaci miniatur – tłumaczy Sylwia Rudnicka.

Przyjrzyj się detalom
Jeśli interesują nas szczegóły, możemy skorzystać z kilku przydatnych narzędzi, w które została wyposażona wirtualna galeria. – Gdy np. najedziemy kursorem na wyświetlone zdjęcie, w miejsce strzałki pojawi się prostokąt, w którym dany element ukaże się w kilkukrotnym powiększeniu. Dzięki temu, możemy przyjrzeć się nawet najdrobniejszym detalom projektu – opowiada Sylwia Rudnicka. Ponadto, z poziomu opisu, możemy przejść bezpośrednio do karty technicznej konkretnego produktu Armstrong, zastosowanego w opisywanym obiekcie (poprzez bezpośredni link). – Możliwe jest także zapisanie prezentacji obiektu na komputerze lub pobranie samych zdjęć, które dostępne są w trzech różnych wymiarach – dodaje.

Więcej na: armstrong.pl

Podepnij swój artykuł

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

tagi

Lofty w fabryce
Lofty w fabryce

W 1887 roku Hugo Bressel przy ulicy Cegielnianej (dziś to ul. Wólczańska) uruchomił niewielką fabryk ...

E-konferencja: Dachy, fasady, drewno i prefabrykacja w architekturze. Skorupa budynku.
E-konferencja: Dachy, fasady, drewno i prefabrykacja w architekturze. Skorupa budynku.

Regulacyjne i technologiczne zmiany w zakresie metod wznoszenia budynków doprowadziły w ostatnich la ...

Plebiscyt Polska Architektura XXL 2023 – internauci wybrali najlepsze realizacje minionego roku
Plebiscyt Polska Architektura XXL 2023 – internauci wybrali najlepsze realizacje minionego roku

Znamy wyniki głosowania internautów szesnastej edycji Plebiscytu Polska Architektura XXL. Publicznoś ...

KOMENTARZE
Komentarze
Brak komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz

Komputer
ZOBACZ TAKŻE

PRACA:
Zatrudnię
  • Zatrudnię

Nie przegap okazji!!!

zapisz się do naszego newslettera